picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

We Wrocławiu jest jakiś skup telefonów ?

We Wrocławiu jest jakiś skup telefonów ?

Interesuje mnie znalezienie dobrej, rzetelnej firmy, która oferuje skup telefonów we Wrocławiu, ale też sprzedaż nowych telefonów. Jak kogoś polecacie, ślicznie z góry dziękuję.

yetisize

Posty: 8

 
Ciekawe czy podjęliby się w tym serwisie telefonów we Wrocławiu naprawy mojego iphona. Leży w półce od pół roku i nie da się go włączyć. Ciekaw jestem jaka byłaby cena za taką usługę. Czy w ogóle się opłaca.

Kidi

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o skup telefonów we Wrocławiu to mogę polecić to miejsce http://skupserwis.pl. Można do nich zadzwonić i ewentualnie powiedzą ci z jaką kwotą będziesz się mógł liczyć, że dostaniesz. Płacą nawet dobrze w porównaniu z innymi skupami.

E-GOista

Posty: 6

 
Chyba niewiele można dostać za taki telefon w skupie telefonów we Wrocławiu. Podejrzewam, że są to naprawdę drobne pieniądze. U mnie dzieciaki bawią się starymi telefonami. Ale może zadzwonię, jak zrobią wycenę przez telefon, to ok. Tak to nie chce mi się za przeproszeniem tyłka ruszać :)

Marioleczka

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o serwisy telefonów we Wrocławiu, to niektóre z nich mają mocno wygórowane ceny. To taka branża, że jak masz potrzebę naprawienia telefonu, musisz się konkretnie złazić, obdzwonić i pytać.

Oct714

Posty: 11

 
Spoko, skontaktuję się, bo też szukam zaufanego serwisu telefonów we Wrocławiu. Córce padł smartfon, kupiony nowy, ale stary warto naprawić. Miałby młodszy syn, tylko żeby cena naprawy nie zaskoczyła nas zbytnio :)

Fre4kone

Posty: 29

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture