picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie dostanę mp3 za darmo ?

Gdzie dostanę mp3 za darmo ?

Mam pytanko o mp3 za darmo, stronę gdzie można posłuchać muzy i bez naprawdę żadnych opłat pobrać ją. Mam wrażenie, że jest takich mało, a jak są to nic w zasadzie sensownego na nich nie ma.

vvv2015

Posty: 10

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

pawel253

Posty: 22

 
Sądzimy tak samo. Tyle, że dla chcącego nic ciężkiego i może trzeba się trochę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie rzeczywiście idzie odszukać do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Niemniej jednak w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

mati

Posty: 48

 
W oparciu o wasze wcześniejsze przemyślenia, przyszła mi myśl by samemu coś takiego wykonać, stworzyć portal z darmowymi mp3:) Albo no ciutkę je wycenić:)

piehoot

Posty: 15

 
To ja mam chyba pecha, albo poszukuję mp3 na telefon za darmo, jakich po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, iż za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

Waldipp

Posty: 39

 
Patrzyłem na dużo stron z mp3 na telefon, ale najniezwyklej odpowiada mi opcja wcześniejszej szanse odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to doskonała sprawa.

usek

Posty: 45

 
Ja ściągnęłam sobie dużo fajnych mp3 na telefon z tej stronki http://www.thebestmp3.pl. Bardzo mnóstwo muzyki i to faktycznie i też nowej, wobec tego niesłychanie polecam. Poza tym świetna jakość. Już dawno nie widziałam tak ciekawego miejsca z darmową muzyką w internecie.

Bialy_Wilk

Posty: 17

 
Też muszę przyłączyć się do ludzi polecających ten portal. Bardzo fajna stronka z darmową muzyką. Można tu znaleźć całkiem mnóstwo ciekawych i to nowych mp3 na telefon, dlatego należałoby tam zajrzeć w poszukiwaniu swojej muzyki. Cóż, jak chcemy za darmo, nie pozostaje nam nic innego jak po prostu wciąż szukać i polecać sobie nawzajem.

pawel253

Posty: 20

 
Sądzimy tak samo. Tyle, że dla chcącego nic trudnego i może trzeba się trochę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie rzeczywiście idzie znaleźć do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Ale w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

disit00

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture