picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Proszę o pomoc odnośnie wysyłki sms ?

Proszę o pomoc odnośnie wysyłki sms ?

Szukam darmowej bramki sms, z której można wysyłać wiadomości do wszystkich sieci, bez żadnych ograniczeń, limitów. Znacie? Piszcie, dzięki wielkie.

sgemino

Posty: 6

 
Ja obawiam się takiej usługi jak darmowa bramka sms, gdzie trzeba podać swój telefon, to coś dziwnego. W końcu przecież może okazać się, że zaczniemy dostawać smsy specjalne za stosunkowo nieadekwatne pieniądze do wartości tej wysłanej wiadomości.

audi25

Posty: 8

 
Też polecam tę darmową bramkę sms. Jak mam potrzebę sięgnąć z esów poprzez net to zawsze tutaj, bo jest bez limitów i nie oszukują człowieka, jak bywa to na innych portalach. Polecam, bo działa też w playu, a podobno jest kłopot jeśli chodzi o smsy w tej właśnie sieci z internetu.

hybris4

Posty: 13

 
Polecam tę darmową bramkę sms http://bramkasms4you.pl. Na stronie odnajdziesz informacje na tema sieci które obsługuje, lecz są to te najniezwyklej znane, dlatego polecam, bowiem zawsze działa i nie ma limitów co najistotniejsze.

Akumeeet

Posty: 12

 
Nie korzystam z darmowej bramki sms, kiedyś dawno temu owszem, natomiast teraz nie bawię się w takie rzeczy. Nie szukam takich bramek, natknąłem się na nią zupełnie przypadkiem i spróbowałem, dlatego też mogą polecić, bowiem poszło gładko, bez żadnych kłopotów i to w ogromnej ilości wysłanych esów.

Simon23

Posty: 30

 
Jak nie mam nic na koncie, to zawsze się motam, żeby wysłać wiadomość. Mam nadzieję, że adres tej darmowej bramki sms mi się przyda i będzie oczywiście użyteczny. Swoją drogą zawsze zastanawiałem się nad bezpieczeństwem, ale może rzeczywiście wszystko jest w porządku i nikt po drodze nie ma możliwości ingerencji w nie.

marcinek

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture