picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie naprawić Iphona

Gdzie naprawić Iphona

Jaki serwis Apple jest mega ogarnięty w Szczecinie? Prowadzę działalność, sporo iPhone 7, też niektóre do naprawy. Chciałbym z kimś konkretnym kilka rzeczy skonsultować. Jeżeli wiecie komu można zaufać to będę wdzięczny :) Pozdrawiam.

Posty: 3

 
Po zalaniu telefonu tylko do ryżu nie wkładaj, bo już takich bzdur można się naczytać, że głowa boli. Tak naprawdę to nic nie pomaga, a tylko zmarnujesz podzespoły.

PaweL

Posty: 25

 
Dobry serwis telefonów gwarantuje właśnie naprawę w stałej kwocie, a dodatkowo liczy tylko, jak się uda naprawić. To jest po prostu klasa.

Karwan

Posty: 4

 
Zaufałbym najbardziej tym, którzy od ręki naprawiają z bezpłatną diagnostyką. Jak przejmują i za kilka dni to prawdopodobnie z podwykonawców korzystają, a z tym już różnie bywa.

pawel253

Posty: 13

 
Najlepiej, żeby po naprawie dali ci ludzie z serwisu dłuższą gwarancję. Po zalaniu to jednak podstawa. Z pół roku to jest optymalnie.

barbarzy

Posty: 9

 
To zależy, bo niektóre serwisy specjalizują się tylko w naprawie telefonów po zalaniu, więc takiego bym na twoim miejscu szukał. Te ogólnie może i ok, ale specjalizacja lepiej wygląda według mnie.

chchiyan

Posty: 20

 
Niestety iPhone 7 reklamowali niby jako odporny na zalanie, ale w rzeczywistości wcale nie jest tak kolorowo. Powiedziałbym, że takie samo ryzyko, jak przy innych telefonach, więc serwis wskazany. Nie ma sensu po zalaniu myśleć, że wszystko ok.

Urszulkaaa

Posty: 33

 
Sprawdzasz, który serwis Apple lokalnie był pierwszy autoryzowany i praktycznie zawsze trafiasz w dziesiątkę.

wer5555

Posty: 14

 
Rozmawiaj z Michałem Gruszką z Apple Mobile. Mi iPhone wpadł na wakacjach do jeziora, krótko mówiąc, a i tak został naprawiony. Fakt, że długo w wodzie nie był, bo od razu wyłowiłem, ale sam fakt. Przyznam, że ten człowiek to prawdziwy pasjonat, a rzadko się w branży kogoś takiego spotyka. Poczytaj też jego wskazówki, co zrobić z zalanym telefonem. Na wszystkie pytania odpowiada od ręki.

@_24lampy

Posty: 10

 
Dolicz koszt oryginalnych części, jeżeli zajdzie potrzeba wymiany. Zamienników nie warto, szczególnie w Iphone stosować.

Klaudi

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture