picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Wisła, gdzie warto ?

Wisła, gdzie warto ?

Czy warto odwiedzić Cieńków, bo nie wiem czy planować w te okolice wyjazd? Jeśli macie w tym jakieś informacje z tym związane to dajcie mi znać.

123321

Posty: 1

 
Każda osoba, która pojawi się, chociaż raz w Beskidzie ta przekona się, że to piękny region. Ma dużo do zaoferowania i na pewno warto byłoby poświęcić troszkę swojego czasu, aby to wszystko zobaczyć na własne oczy.

adameczek2323

Posty: 9

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te wspaniałe widoki, natomiast gusta są bardzo różne. Zaletą jest to, że można się tam dostać niebieskim szlakiem, wobec tego pożądane byłoby się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Lupusx

Posty: 6

 
Dla miłośników Wisła Malinka polecam stronę https://kochambeskidy.pl/beskidzkie-atrakcje-skocznia-im-adama-malysza-w-wisle-malince/, bo można tutaj zobaczyć bardzo interesujące fotografie. Przekonacie się, że jest to miejsce faktycznie bardzo szczególne i niepowtarzalne.

pawel253

Posty: 9

 
Beskid to duża powierzchnia, zatem jest tam wiele miejsc, jakie pożądane byłoby zobaczyć. Jeżeli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, jakie pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

Black_Riot

Posty: 3

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na różnych stronach, ale słyszałem, że jest taka, która ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, ale może ktoś poda adres takie strony www?

Lupusx

Posty: 10

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, ale nad jeziorem. Mnie się podobało, bo to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, dlatego polecam się tam pojawić. Gusta są różne, dlatego nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno znajdziecie tam wiele miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na wyjątkowych i oryginalnych zdjęciach.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Kocham ten region i kiedy tylko mam czas to się tam pojawiam. Tam można odpocząć i można zobaczyć mnóstwo interesujących miejsc. Przede wszystkim Beskid wybiera się dla widoków, a tam ich faktycznie nie brakuje i każdy z tego będzie niezwykle zadowolony.

englandrm

Posty: 2

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

Kizami90

Posty: 21

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeżeli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można choćby pooglądać sobie fotografie, które są szczególne.

gregcie@

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture