picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

domy z bali pod klucz, polecicie ?

domy z bali pod klucz, polecicie ?

Chciałbym postawić nowoczesny dom z bala na działce. Chcę w nim mieszkać przez cały rok. Komu zlecić takie prace żeby wszystko było wykonane prawidłowy sposób?

PaweL

Posty: 1

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co znaczące solidnie wykonany. Mnie się taka propozycja podobała, bowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

grzes3345

Posty: 13

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo propozycja jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne żądania.

Pozycjonuszek

Posty: 8

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie niezwykle niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

Kimer33

Posty: 27

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

sgemino

Posty: 9

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem usatysfakcjonowany. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, lecz może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, zatem z niej prędko skorzystałem.

Kitas

Posty: 4

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

labuh

Posty: 4

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Hunka

Posty: 4

 
Dla mnie projekty domów z bali wykonywała firma https://wondorf.net/pl/projects i jestem bardzo, niemniej jednak to bardzo usatysfakcjonowany. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Jasio234

Posty: 4

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Kitas

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture