picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gdzie kupić fajne koszulki

gdzie kupić fajne koszulki

Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania. Właśnie nie wiem za bardzo, gdzie szukać. Wszyscy się chwalą, że mają super, a później to się różnie okazuje. Może macie sprawdzone, bardziej niszowe marki i możecie się podzielić?

Wasuwa

Posty: 1

 
Warto czasami jedną droższą koszulkę wziąć, ale nie mieć z nią problemów w żadnej sytuacji. Wygoda przede wszystkim. W pewnym wieku człowiek rozumie, że nie może sobie pozwolić na taniochę. Tyle mam do powiedzenia.

Klara323

Posty: 2

 
To prawda, że coraz trudniej trafić z dopasowaniem w niektórych markach i to jest coraz większy problem dla wysokich, albo bardziej rozbudowanych mężczyzn. Trzeba zamawiać niestety, ale koszty warto i tak ponieść ze względu na większą wygodę.

Fin56

Posty: 3

 
Polecam gorąco koszulki z https://easetailored.com/. Współpraca z lokalną szwalnią, zero problemów jakościowych. Mocne szwy, żadne nitki nie wystają, kołnierzyki super, w praniu materiał się nie zmienia. Według mnie pozytywnie i dla klienta i dla nich, bo relacje się poprawiają. Ja wracam od czasu do czasu po nowe koszulki, a podobno mocno wzrosło zainteresowanie w ostatnim czasie. Wcale się nie dziwię.

Miner67

Posty: 10

 
Właśnie szwalnie mają w Polsce wysoką jakość i często realizują zamówienia dla międzynarodowych marek. Po drugie na pewno przeglądają materiał dokładnie przed zastosowaniem, a w masowej produkcji nie masz takiej gwarancji.

raptofil

Posty: 8

 
Jeszcze możesz koszulki przechowywać w pokrowcu. Mam taki lżejszy i faktycznie więcej wytrzymują. Czasami długo nie nakładasz czegoś to warto solidnie złożyć, obłożyć lekkim materiałem. Będzie mniej problemów z późniejszym odświeżeniem.

grzes3345

Posty: 14

 
No nie ma sensu się oszukiwać, ale polski rynek zalewają ubrania azjatyckie, szyte z reguły na niskich mężczyzn. Tam nieco inaczej podchodzą do jakości, przecież to jasne. W Polsce zamawiasz, od szwalni i masz spokój na wiele sezonów. Co jest lepsze?

xacti

Posty: 3

 
Możesz jeszcze spojrzeć na koszulki z lekkim dodatkiem elastanu, bo bardziej optymalizują się do sylwetki i wydaje mi się, że też nieco więcej prań wytrzymują.

Marioleczka

Posty: 3

 
To prawda. Posługują się certyfikowaną bawełną. Mam na razie dwie koszulki, ale po nowym roku zamawiam kolejne. Chciałbym mieć wszystkie kolory w szafie :) Fajnie to się wszystko prezentuje.

reklamos

Posty: 2

 
No właśnie mężczyźni często chodzą w zbyt dużych ciuchach, a przez to źle sylwetka wygląda, po prostu śmiesznie. Powoli to się zmienia, ale jakość koszulki ma znaczenie. Po dłuższych, męczących dniach się o tym przekonałem. Nie ma sensu oszczędzać.

mirekp2005

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture