picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Rejestracja spółki Ltd w UK

Rejestracja spółki Ltd w UK

Rejestracja spółki offshore – komu coś takiego zlecić? Zależy mi na kompleksowej obsłudze, czyli rejestracja plus prowadzenie rozliczeń spółki, wsparcie prawne, księgowe, rachunkowe i tak dalej. Chcę mieć całościową obsługę w jednym miejscu.

namok 

Posty: 2

 
Na stronie http://financialrepublic.co.uk jest info o polskim biurze księgowym z którym ja współpracuję. Trafiłem do nich już jakiś czas temu przy okazji większych problemów w firmie. Pomogli mi uporządkować sprawy finansowe, zoptymalizowałem wydatki i od tamtego momentu wszystko idzie w dobrą stronę.

gniewny5

Posty: 7

 
Sam się zastanawiam od jakiegoś czasu jak zoptymalizować firmę bo koszty mnie zaczynają powoli przerastać. Miało to wyglądać inaczej, liczyłem że uda się ograniczyć wydatki i jakoś ruszymy do przodu, ale jest problem.

pawel253

Posty: 12

 
Wiem że ludzie teraz dość często zakładają te spółki w egzotycznych miejscach jak Seszele czy Hongkong, ciekawe jak to wygląda od strony technicznej, ktoś wie coś więcej o offshore?

Laleczk23

Posty: 15

 
Ja się zastanawiam poważnie nad spółką Offshore, jest trochę możliwości można rzeczywiście ograniczyć koszty, ale z drugiej strony byłoby to dla mnie wypłynięcie na zupełnie nieznane wody, coś nowego.

wrrraak22

Posty: 18

 
Różne ludzie mówią, jedni sobie chwalą przejście na swoją działalność w Anglii inni mają problemy. Na pewno trzeba mieć dobry biznesplan i przemyśleć temat zamiast decydować się na rejestrację firmy tak ad hoc z dnia na dzień bez zastanowienia.

Kitas

Posty: 12

 
Chodzi mi po głowie taki pomysł żeby rzucić tę robotę co mam teraz i zacząć coś na swój rachunek. W innym przypadku to wątpię że kiedykolwiek będzie mnie stać na swoje mieszkanie...zawsze jak pracujesz u kogoś, to zarabiasz głównie – na kogoś, a samemu dostajesz z tego jakiś mały procent.

jajosz12

Posty: 7

 
Akurat w przypadku spraw księgowych to wolałbym mieć kontakt z Polakiem niż obcokrajowcem, bo wolałbym mieć pewność że wszystko jest dobrze dogadane, jasne, bez jakiś niedomówień a bariera językowa może być problematyczna.

taxi22

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture