picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

prowadzenie książki przychodów i rozchodów, co polecicie ?

prowadzenie książki przychodów i rozchodów, co polecicie ?

Jaki tani program prowadzący KPIR polecacie? Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Do tej pory prowadziłam papierową książkę, ale teraz chciałabym mieć program, który ułatwi mi pracę.

mack

Posty: 5

 
Kiedyś korzystałam z taniego programu prowadzącego książkę przychodów i rozchodów jak prowadziłam własną firmę. Pamiętam, że posiałam sporą ilość potrzebnych funkcji, które bardzo ułatwiały mi pracę i zarządzenie firmą.

Acclaim

Posty: 23

 
Właśnie dla ludzi mało obeznanych w tych tematach trudno wybrać dobry program, w wielu przypadkach ludzie patrzą, aby tylko był tani. Ja wam mogę polecić tani, a zarazem niesłychanie dobrze funkcjonalny program do prowadzenia książki przychodów i rozchodów. www.ksiega-podatkowa.pl/dla-firm/ksiazka-przychodow-rozchodow tutaj możecie przeczytać wiecej informacji i wypróbować go za darmo poprzez 60 dni. Ja jestem niesłychanie zadowolony.

Odi

Posty: 14

 
Tego nie wiem. Takie informacje z reguły są napisane na stronach internetowych, można popatrzeć przecież przed wykupieniem program KPIR.

AlU

Posty: 18

 
Korzystałam z tego programu KPIR i jest naprawdę dobry. Zaletą jest możliwość obsługi kilku firm.

grubyB

Posty: 15

 
Ktoś się orientuje, ile kosztuje taki tańszy program KPIR? Nie chcę wydawać za wiele pieniędzy.

miko_poz

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture