picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kancelaria prawna w Zielonej Górze, proszę o pomoc

kancelaria prawna w Zielonej Górze, proszę o pomoc

Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Zielonej Góry, który zajmuje się sprawami dla firm jak i sprawami klientów indywidualnych? Czekam Na jakieś propozycje.

Fajae

Posty: 1

 
Dobrze trzeba wybierać prawnika żeby nie było problemów. Wiem, bo znajomy współpracował kiedyś z kimś, kto tylko miał duże stawki, ale efektów jego pracy za wielu nie było. Niestety, ale taka jest rzeczywistości, dlatego szukajcie dokładnie, analizujcie opinie i dopiero na końcu wybierajcie kogoś, kto jest dla Was odpowiedni.

pawel253

Posty: 3

 
Wybór prawników jest niesłychanie duży i każdy na pewno znajdzie kogoś dla siebie. Kryteria wyszukiwania są różne. Jeśli liczymy na pozytywne rozwiązanie nawet trudnej sprawy to trzeba stawiać na kogoś niesłychanie fachowego.

HARY1953

Posty: 2

 
Polecam prawnika z Zielonego Góry ze strony https://twoja-kancelaria.pl. wyzwalaczem takie odszkodowanie, jakie mnie satysfakcjonuje. Sam nie byłbym w stanie tego zrobić, dlatego cieszę się z pomocy doświadczonego prawnika.

grzelu11

Posty: 3

 
Prawnicy są bardzo potrzebni, ale niestety wiele osób z ich usług nie korzysta. Popatrzcie jak wyglądałoby podpisywanie umów gdybyśmy chodzili z prawnikami? Wiele osób do dzisiaj płaci za to, że nie doczytali umowy. Wiele to przecież by nas nie kosztowało, ale za to można byłoby bardzo dużo pieniędzy zaoszczędzić. Warto o tym pomyśleć.

sgemino

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture