picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sprawy rodzinne poznań, polecicie ?

sprawy rodzinne poznań, polecicie ?

Jakiego adwokata polecacie w sprawach rodzinnych. Koniecznie w Poznaniu. Proszę o pomoc, bo widzę, że samodzielnie na takiej sprawie niewiele zdziałam. Potrzebna mi fachowa i kompletna pomoc.

Agmars

Posty: 3

 
Czeka mnie sprawa o władzę rodzicielską i tak się zastanawiam, czy może nie skorzystać jednak z pomocy adwokata. Sprawy rodzinne podobno mogą wlec się w nieskończoność, a mnie zależy na szybkim wyjaśnieniu wszystkiego wygranej dla mnie. Może znacie kogoś z Poznania, komu można zaufać.?

kdeel32

Posty: 26

 
Wszystko fajnie, tylko koszty takiej pomocy adwokackiej są wielkie. Gdyby można było sięgnąć z darmowej już dawno bym to zrobił. Tak czy inaczej, nie widzę innego wyjścia, jak poszukać kogoś zaufanego. Ochroną dóbr osobistych nie zajmuje się sporo adwokatów w Poznaniu, stąd też moja obecność na forum i pytanie, kogo wybrać.

giena1977a

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia polecam tego adwokata z Poznania http://www.adwokaci-ks.pl. Mam nadzieję, że i wam się uda wygrać własne sprawy, obronić się itd. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Acclaim

Posty: 25

 
Wszystko fajnie, tylko koszty takiej pomocy adwokackiej są duże. Gdyby można było skorzystać z darmowej już dawno bym to zrobił. Tak czy inaczej, nie widzę innego wyjścia, jak poszukać kogoś zaufanego. Ochroną dóbr osobistych nie zajmuje się wielu adwokatów w Poznaniu, stąd też moja obecność na forum i pytanie, kogo wybrać.

Kitas

Posty: 7

 
Gdy szukałam adwokata z Poznania, przeglądałam sporo stron, czytałam opinie, lecz też kontaktowałam się z kancelariami. W ten sposób wybrała dobrego adwokata, który okazał się bardzo skuteczny.

PucH2

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture