picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

panele quick step, gdzie warto ?

panele quick step, gdzie warto ?

Ma ktoś u siebie białe panele? Bardzo boję się o ich łączenia, jeśli zbierze się tam nadmiar brudu. To może zniszczyć cały efekt.

Fanatyk

Posty: 1

 
O panelach Quick Step poczytasz wiecej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

NoweOblicze

Posty: 25

 
To oczywiste, iż na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce prościej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

agapod17

Posty: 6

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

oligarch

Posty: 2

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek przeróżnych wzorów, z których większa część imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, natomiast mają sporo innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Clono

Posty: 2

 
Mam wielkie doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Niezmiernie się raduję, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, iż są niezwykle wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

namok

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture