picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

Zastanawiam się czy przez anonse towarzyskie można spotkać tylko kobiety czy również mężczyzn? Są może też pary? Nigdy nie korzystałem z takich ogłoszeń i nic o tym nie wiem.

gregBard

Posty: 4

 
Jeżeli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, albowiem można łatwo dotrzeć do należytego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najniezwyklej podoba.

Black_Riot 

Posty: 8

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Odszukacie tutaj sporo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z jaką będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem faktycznie zaspokojony.

Grabow12

Posty: 4

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym wypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest dużo, niemniej jednak z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i wielokrotnie na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest wiele i super.

pawel253

Posty: 2

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To idealne rozwiązanie, bowiem łatwo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, natomiast przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

namok

Posty: 3

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

namok

Posty: 5

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to zrobić tak bardzo łatwego.

labuh

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture