picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Dobre przedszkole we Wrocławiu

Dobre przedszkole we Wrocławiu

Jestem na etapie szukania przedszkola dla córki i zastanawiam się, gdzie we Wrocławiu będzie można liczyć na dobrą opiekę, duży wybór zajęć dodatkowych i faktycznie można będzie oczekiwać, że dziecko dostanie dobrą opiekę. Jeśli macie dzieci w przedszkolach i możecie się swoimi opiniami podzielić to dawajcie znać.

Jajcar4

Posty: 1

 
Niby jest sporo tych różnych przedszkoli, ale jak przychodzi co do czego to wybranie wcale nie jest takie proste więc warto poszukać, sprawdzić opinie, w miarę możliwości również samodzielnie wybrać się do przedszkola, by zobaczyć jak funkcjonuje, wszystko to potem będzie miało wpływ na to jak dziecko będzie takie miejsce odbierało.

TomekK

Posty: 5

 
Moje dziecko chodzi do przedszkola www.przedszkolefairplay.wroclaw.pl i jestem bardzo zadowolona z tego miejsca. Świetnie zorganizowane, dużo zajęć dodatkowych, dzięki aplikacji LiveKid cały czas wiem co się dzieje w przedszkolu a jednocześnie można szybko się z nauczycielkami skontaktować. Moim zdaniem takie przedszkole, o którym można powiedzieć, że organizacja stoi na wysokim poziomie.

kombo87

Posty: 11

 
W przedszkolu dziecko będzie spędzało wiele swojego czasu więc faktycznie warto będzie szukać takiego miejsca, gdzie ten poziom opieki będzie wysoki, posiłki dobrej jakości a jednocześnie dziecko będzie miało okazję brać udział w różnorakich zajęciach, które będą tam organizowane.

Yuri20

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o kwestie zajęć dodatkowych to tutaj zdecydowanie na plus wychodzą te propozycje, gdzie zajęcia będą prowadzone przez kogoś kto będzie miał odpowiednie podejście do dzieci. To jednak praca z małymi dziećmi i to podejście jest kluczem do sukcesu. Dlatego wybierając zajęcia dodatkowo trzeba szukać kogoś kto będzie umiał dla dzieci je poprowadzić.

debiutt

Posty: 19

 
Większość przedszkoli obecnie już dość mocno dba o to, by oferować jak najwięcej dodatkowych zajęć więc warto sprawdzić jak w danym przedszkolu to wygląda i na jakie zajęcia będzie można ewentualnie liczyć. Wtedy ostatecznie będzie można oczekiwać, że będą to zajęcia, które będą przynosiły także efekty jeśli chodzi o rozwój dziecka.

Lupusx

Posty: 3

 
Dobre przedszkole to takie miejsce, gdzie przede wszystkim dziecko będzie się dobrze czuło. Ale to będzie wynikiem wielu czynników, między innymi właściwego wyposażenia, dobrze przygotowanych propozycji jeśli chodzi o zajęcia czy odpowiedniej kadry, która będzie dzieciom gwarantowała opiekę na wysokim poziomie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture