picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gadżety reklamowe z nadrukiem, proszę o pomoc

gadżety reklamowe z nadrukiem, proszę o pomoc

Potrzebna mi strona z opisami gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem, ale nie wiem gdzie coś takiego mogę znaleźć. Może być wszystko ze świata gadżetów reklamowych.

jajosz12

Posty: 1

 
Od zawsze wykorzystuje gadżety reklamowe do promocji w czasie świąt, dlatego Wam również to polecam. Oczywiście wszystko musi być z umiarem i bardziej subtelnie.

Miluśkooo2

Posty: 17

 
Uważam, że reklamowe gadżety to super pomysł. Ludzie zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia lubią dostawać coś oryginalnego. Jeśli zamówimy jakieś bardziej ekskluzywne prezenty to tym bardziej będą chcieli je mieć. Wcale nie trzeba na takie prezenty zbyt dużo pieniędzy wydać, aby można było uzyskać efekty.

Nikuś23

Posty: 2

 
Wszystko można wykorzystać do promocji i każdy czas jest dobry, ale trzeba uważać. W przypadku reklamowych gadżetów stawiamy je, jako dodatek, a nie główny prezent. Nie można o tym zapominać, bo można sobie zaszkodzić.

talagaaa

Posty: 11

 
Najpierw pożądane byłoby poczytać o gadżetach reklamowych z logo na stronie https://mojegliwice.pl/is,jak-wykorzystac-swiateczne-prezenty-do-promocji-firmy,270925,828625.html.

Kitas

Posty: 5

 
Na święta kupujemy bardzo dużo gadżetów reklamowych z nadrukiem, bo mamy wielu klientów. Dajemy im różne drobiazgi i zawsze są z tego powodu bardzo zadowoleni.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture