picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jaką firme polecicie do szycia ?

Jaką firme polecicie do szycia ?

Od pewnego czasu szukam dobrego zakładu krawieckiego, który jest w stanie uszyć 4 jednakowe mundurki, tyle że w innych rozmiarach. Niezmiernie mi zależy na czasie, natomiast nie mogę odszukać krawcowej, jaka umie szyć ubrania dla szykownych kobiet. Wobec tego proszę Was o pomoc w odnalezieniu takiej osoby.

345_@i

Posty: 27

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić tylko jeden salon, w jakim naprawdę szyją na miarę nie tylko ciała, natomiast i na miarę mody i szyku. http://www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, zatem tylko tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

Malina1321

Posty: 28

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Nasze wdzianka są naprawdę bardzo dobrze wykonane i pomimo tego, że to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezwykle chętnie w tym chodzę. Doskonale leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, że otrzymanie coś kiepskiego a tu niespodzianka :)

usek

Posty: 45

 
Jeżeli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieolbrzymie pieniądze to z Wrocławia polecam www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę a od razu zobaczysz na co jest ich stać. To idealna opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, niemniej jednak i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest ważne to fakt, iż używają tylko materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją doskonale dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

illfounded21

Posty: 33

 
Ojej, ja wiem jak to jest bardzo trudno odszukać krawca czy zakład, który szyje rzeczy na okresie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Istotna jest też tkanina, porządne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, natomiast nie jak w starych zakładach nie mają nawet niekiedy telefonu, który by ktoś odbierał.

Niezmiernie polecam, bowiem to zakład na czasie.

DzdzDZ

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture