picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

W Warszawie dostanę dobre kserokopiarki ?

W Warszawie dostanę dobre kserokopiarki ?

Hejka. Znajomy wspominał mi, że dobry sprzęt ma w ofercie firma Bilt. Czy to prawda? :)))

okrzemek

Posty: 4

 
Trudno mi powiedzieć czy z punktu widzenia klienta dzierżawa kserokopiarek jest opłacalnym rozwiązaniem, aczkolwiek z całą pewnością pozwala uniknąć ponadprzeciętnych wydatków w jednej chwili. To jakieś rozwiązanie.

bartek33

Posty: 7

 
Cieszę się, że Wy też dostrzegliście, jak dużo plusów potrafi zaoferować podczas codziennego użytkowania kserokopiarka Bizhub C258. Wydaje mi się, że to model, który zdecydowanie przewyższa pod względem szans konkurencję.

irecki67

Posty: 19

 
Polecam kopiarki uznanych marek, albowiem jedynie w ich przypadku będziecie mieli stuprocentową pewność, że nie zawiodą po jedynie kilku miesiącach użytkowania.

tigra32

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o zakup nowej kserokopiarki zawsze zwracam się do firmy Bilt: http://biltpolska.pl. To profesjonaliści, którzy wiedzą czego potrzebuje moja firma.

nemiasty

Posty: 18

 
Polecam zwrócić uwagę na tę kserokopiarkę: Bizhub C258. Moim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych propozycji, ponieważ jej funkcjonalność przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Jestem pewien, że ten sprzęt to strzał w dziesiątkę! :)

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Nigdy nie wyobrażałem sobie, że skorzystam z usługi takiej jak dzierżawa kserokopiarek, aczkolwiek to stało się faktem. Jednocześnie mam świadomość, że nie wszelki typ prowadzonej działalności gospodarczej na to pozwala.

Kolekcjoner

Posty: 5

 
Myślę, że powinniście poczytać o tym, jak wiele korzyści potrafi zapewnić dzierżawa kserokopiarek. Oczywiście wiele zależy od specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.

Dyduszek22

Posty: 6

 
Widzę, iż nie wyłącznie mi do gustu przypadła oferta firmy Bilt, z którą miałem przyjemność niedawno negocjować cenę nabycia nowej kserokopiarki.

olbrzym88

Posty: 11

 
Odwiedziłem już kilka firm, które mają w ofercie kserokopiarki warszawa. Byłem zarówno pozytywnie, jak i negatywnie zaskoczony ofertami kilku przedsiębiorstw. Warto sprawdzać.

RusImp

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture