picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Dobra pizza Ostrowiec

Dobra pizza Ostrowiec

Macie jakieś zdanie odnośnie dobrej pizzy z Ostrowca? Gdzie można tanio zamówić i zjeść placka, który naprawdę dobrze smakuje? Piszcie, jestem w mieście od niedawna.

fanpugess

Posty: 8

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

Dersei02

Posty: 17

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat porządnej pizzy w Ostrowcu. Nie niezwykle też gustuję w takim repertuarze:) Niemniej jednak od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeśli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

@marcelko

Posty: 16

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, iż ceny będą się trzymały na tym poziomie przez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową duża pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę naturalnie smacznego.

okrzemek

Posty: 14

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do swojej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, albowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

cough76

Posty: 12

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym bardziej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki którym traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeśli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było znacząco drogo.

korasek

Posty: 10

 
Nie biadolcie, z dostawą pizzy w Ostrowcu nie jest jeszcze tak źle. Jakoś nigdy nie spotkałam się, żeby czekać w nieskończoność. Owszem bywa tak, że w weekend pizza nie przyjeżdża w porę i nie jest tak ciepła, jakby się chciało, ale zawsze można ją przecież podgrzać. Jak dla mnie nie trzeba robić z tytułu dostawy pizzy takich problemów. Taka ich praca, a głodnych przybywa:)

pzkpv

Posty: 20

 
Jeżeli chcecie zasmakować czym rzeczywiście jest burger, polecam ten lokal w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Tu nigdy nie ma lipy, a świeże produkty masz zapewnione. Mega wyżerka, o której marzy się każdemu, w szczególności wieczorkami:) Polecam, musicie tam przyjść.

Appell

Posty: 13

 
Widzę, że nasze miasto rośnie w siłę. Nie marnujcie czasu, tę pizzerię w Ostrowcu pożądane byłoby odwiedzić i zjeść sobie smacznie. Kilka razy miałem okazję zamawiać od nich pizzę do domu i nigdy nie zawiodłem się na jej jakości.

zoobok56

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture