picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Ma ktoś namiar na telefon z domowymi obiadami ?

Ma ktoś namiar na telefon z domowymi obiadami ?

Niekiedy przydałoby się zamówić obiady domowe. Z jakiej knajpki korzystacie? Może znacie jakieś godne polecenia miejsce dla smakoszy nie tylko polskiej kuchni we Wrocławiu?

nemiasty

Posty: 7

 
Niesłychanie porządne jedzenie, przekonałam się już, iż u nich rzeczywiście warto zamawiać obiady domowe na telefon. Jak w domu, wielkie porcje, można konkretnie się najeść.

Pamooko

Posty: 12

 
Kochani tutaj jest smacznie i naprawdę szeroki wybór odnośnie obiadów domowych na telefon http://bardomowy.com. Już od dawna jeśli mam potrzebę zjedzenia czegoś ciepłego w pracy zamawiam u nich, bardzo mi pasuje i znajomym również smakuje. Jedzonko jak u mamy :)

Yuri20

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że takie obiadki w cenie około 10 zł z wypasioną ilością są jak znalazł. Na razie nie mam dzieci, więc bywa tak, że zamawiamy sobie z mężem takie obiady domowe na telefon i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń. Jest naprawdę smacznie i rzeczywiście w smaku domowo :)

Simon23

Posty: 30

 
Oczywiście, że nie ma to jak u mamusi, ale jak jest konieczność to zamawiam domowe obiady na dowóz i nie krzywduję sobie. Dwa cieplutkie dania przyjeżdżają prosto do domciu i nie muszę nawet nigdzie wychodzić. Spoko jest, nie bójcie się :) Nie taki diabeł straszny ….

cinto

Posty: 16

 
Bardzo polecam to miejsce we wrocławiu, tu korzystam z domowych obiadów na dowóz odkąd zaczęłam w tym mieście studiować. Nigdy się nie zawiodłam, lubię różną kuchnię, a tu jest ogromny wybór. Cenowo też mi pasuje, nie jest drogo jak na mój skromny budżet.

Dleech

Posty: 35

 
Ciekawe ile płaci się za dowóz takich domowych obiadów na telefon :) Może koszt się po prostu nie opłaca. Słyszałam, że często dojeżdżają zimne posiłki, no ale to oczywiście zależy od firmy. Nigdy nie próbowałam takiego jedzonka, może kiedyś będę już tak zdesperowana w pracy, że zadzwonimy z koleżankami, zwłaszcza jak trzeba będzie dłużej zostać :)

kkjmk33

Posty: 19

 
Też muszę polecić to miejsce z domowymi obiadami na telefon. Nie będę narzekać, bowiem zawsze są ciepłe i zawsze smacznie przyrządzone. We wrocławiu mamy sporo takich miejsc, ale tutaj według mnie też jest najlepiej., Smakuje nawet mojemu wybrednemu mężowi.

propek1

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture