picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

BUrgery w warszawie

BUrgery w warszawie

Duży, soczysty burger z obfitymi dodatkami, gdzie się na taki wybrać jeśli chodzi o Wawkę? Ogólnie jest problem moim zdaniem. Byłem parę miesięcy w USA i mam porównanie. To co nam w Polsce podają to są jakieś mikro burgery dla małych dziewczynek, a nie porządny kawał mięsa dla głodnego faceta...

matek562

Posty: 8

 
Poza sieciówkami to nie za bardzo kojarzę miejsca gdzie można prawdziwego burgera zjeść. Raczej jak coś chcę zjeść na mieście to wybieram pizzerię. Jest kilka dobrych w mieście.

Zycio

Posty: 19

 
Dobre burgery ze świeży mięsem wołowym mielonym i przyprawianym na miejscu podają w Bart's Burger. To jest dokładnie na Grójeckiej. Zupełnie inny standard, niż to co mają w konkurencyjnych lokalach. Buergery są ogromne, można się jednym najeść nawet jak się jest dużym prawie dwu metrowym chłopem jak ja. W innych miejscach to podają jakieś małe kanapeczki, a tutaj porządne burgery rodem z USA. Info o ofercie i bieżących promocjach mają na swoim fejsie: www.facebook.com/bartsburger.

Marioleczka

Posty: 10

 
Kiedyś to bardzo dobre hamburgery czy zapiekanki to można było zawsze w okolicach dworców dostać, w tych budkach. Teraz to nie mam pojęcia gdzie na taką szamkę wyskoczyć. Powodzenia!

WacDEC

Posty: 7

 
Mój kumpel przez pewien czas prowadził taki lokal z prawdziwymi burgerami prosto z Ameryki w Warszawie, ale długo się na rynku nie utrzymał. Ludzie woleli iść na jakieś polskie jedzenie, kebaba, albo chińszczyznę, niż na burgera.

labuh

Posty: 12

 
Kiedyś oglądałem program Gesslerowej, jak robiła rewolucje właśnie w knajpie z burgerami i średnio im to wyszło. Ogólnie jak odjeżdżała od nich to było wszystko okej, ale potem znowu poszli w mizerię i zaczęli składać jakieś małe bułeczki to ludzie nie przychodzili. Nie dziwi mnie to.

andrew66

Posty: 6

 
Najlepsze burgery w życiu to jadłem na kolonii w Kołobrzegu. Cały byłem umazany majonezem i keczupem, ale było tak do nich napchane wszystkiego, że aż wypadało na chodnik...:)

gryzon

Posty: 9

 
Coś mi znajomy opowiadał o dobrym barze z burgerami, ale nie pamiętam dokładnie jak oni się nazywają. W każdym razie lokal jest poza centrum i generalnie na drugim końcu miasta, więc jakoś mi się nie zbiera żeby się tam wybrać.

Nwaah22

Posty: 19

 
Kiedyś to się nawet zastanawiałem nad otworzeniem swojego lokalu z burgerami, ale stwierdziłem, że sobie z konkurencją nie poradzę. Ludzie chyba jednak wolą zjeść jakiegoś kebaba, zapiekankę, niż burgera z prawdziwego zdarzenia.

TomekK

Posty: 5

 
Ja to jestem wege, więc mi burgery nie za bardzo podchodzą ;P Dobrze, że akurat w sektorze zdrowej żywności i wegetariańskich knajp się teraz dobrze dzieje. Jeszcze parę lat temu to w ogóle tacy ludzie jak ja nie mieli gdzie zjeść na mieście. Teraz jest dużo lepiej.

gicor

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture