picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dobra restauracja Warszawa

dobra restauracja Warszawa

Świetna kuchnia w Warszawie mnie interesuje, coś z dość luźną atmosferą i dobrym alkoholem. Ktoś, coś, bo szykuje mi się dłuższy wyjazd do stolicy, będę przyjmował różnych gości, także z zagranicy, a zupełnie nie znam tematu restauracyjnego.

benia

Posty: 8

 
Zapytaj koniecznie, czy można coś własnego wnosić, chociażby alkohol, bo to nie zawsze oczywiste w niektórych restauracjach. Trzeba zwykle dopłacić za koszyk dodatkowy.

łooho22

Posty: 22

 
Ze znajomymi często chodzimy do

sebes56

Posty: 5

 
Porozmawiaj z menedżerem restauracji, bo przy naprawdę dużych grupach można coś zawsze wynegocjować. Lepiej postaw na standardowe, a nie specjalistyczne menu, bo cenowo wyjdziesz na tym lepiej.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Salę VIP bierz i nawet się nie zastanawiaj. Takich klientów restauracja traktuje priorytetowo i na pewno się nie zawiedziesz, jak masz kogoś ważnego obsłużyć.

azbe

Posty: 27

 
Szukaj restauracji z kilkoma poziomami. Wtedy goście sobie nie wchodzą w drogę. Przyda się też oddzielny bar, ale nie zawsze jest niestety taka możliwość.

wiwuss

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture