picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fajne miejsce na Kazimierzu

fajne miejsce na Kazimierzu

Czy ktoś mógłby polecić jakieś miejsce na Kazimierzu w Krakowie, gdzie można dobrze i tanio zjeść?

TomekK

Posty: 8

 
Pamiętaj, że nie każda dobra restauracja ma stronę internetową. Szukałbym również restauracji wyspecjalizowanych w tworzeniu lokalnych potraw. Tutaj wskazuję, chociażby na maczankę po krakowsku. Świetne danie i warto zjeść na wakacjach.

Laleczk23

Posty: 19

 
Smaczne jedzenie mają np. w HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – kilka dni temu jadłem tam tradycyjny żurek i pieczone udko z Kaczki – jest po prostu świetne – a kaczkę dobrze przyrządzić to spora sztuka.

Hoteowo24h

Posty: 8

 
Ja ostatnio jadłem w HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie pikantne skrzydełka i kawałki kurczaka panierowane. Przyznam szczerze, ze nigdy w życiu lepszych nie jadłem.

tigra32

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o jakość restauracji w Krakowie to niestety w wielu postawiono na komercję. Od dwóch lat korzystam jedynie z menu hahagrill.pl. Na Placu Nowym 3 działają. Tortilla z kurczakiem wydajna, dużo dobrego mięsa. Jeżeli lubisz dania z grilla, świeże to jest numer jeden w mieście. Menu jest nastawione u nich na gorące kanapki, ale znajdzie się też sporo lokalnych przysmaków i bardziej wyrafinowanych dań. Pod względem cennika na każdą kieszeń, dlatego ich lubię. Nie zmieniają cen na niekorzyść dla klienta, a jakościowo się trzymają od dawna na super poziomie.

dewusss

Posty: 14

 
Obowiązkowo zapisuj się do newsletterów restauracji, bo przed sezonem wakacyjnym najczęściej można dostać fajne pakiety wyżywienia w promocji.

asczas34

Posty: 7

 
Już na wejściu do restauracji powiedz, że jesteś z polecenia. Wtedy masz praktycznie zagwarantowaną lepszą jakość. Wykorzystaj to.

3_0Simer

Posty: 10

 
W sierpniu byłem na wakacjach w Krakowie. Po imprezie zawsze ze znajomymi zaglądaliśmy do Grill Baru Ha Ha na Placu Nowym 3. Pochodzę ze stolicy, ale tak dobrych zapiekanej z pieca jeszcze nie jadłem. Spory wybór kanapek na gorąco, mięsa dużo w kebabach. Przez 3 tygodnie urlopu jadłem tam ponad 10 razy. Jeszcze pikantne skrzydełka o nich polecam, super jakość :) Dało się zaoszczędzić na pobycie.

Lupusx

Posty: 12

 
Jeżeli zamierzasz odwiedzić restaurację na urlopie to weź pod uwagę happy hours, ewentualnie promocje godzinowe. Większość restauracji ma specjalne cenniki o różnych porach, więc trochę można zaoszczędzić.

Klara323

Posty: 10

 
Najlepiej przy wyborze restauracji zwracać uwagę na menu. Moim zdaniem skromne, ale dopracowane menu jest najlepsze od tego bardziej rozbudowanego, gdzie właściwie nie wiesz, co wybrać. Im więcej pozycji w menu, tym prawdopodobnie jakość w pewnym momencie się obniża.

TomekK

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture