picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

masaz stop slask, oferta ?

masaz stop slask, oferta ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to faktycznie działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Mier56

Posty: 3

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

mila10

Posty: 6

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, ale korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, dlatego jestem bardzo zadowolony. To profesjonalne podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

Posty: 4

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zaspokojony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko prędko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

johncena67

Posty: 10

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bo to naprawdę bardzo dobrze działa. Mnie pomogło na wiele dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

wiesław11

Posty: 11

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

Black_Riot

Posty: 12

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry faktycznie pomógł. Miałem problemy z nerwami, bowiem mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i faktycznie zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bowiem dają dużo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

TomekK

Posty: 6

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

Bhapo

Posty: 2

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, niemniej jednak okazało się, iż masaz stop slask działa niesłychanie dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, niemniej jednak już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, iż może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

noman1

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture