picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jakie meble do pokoju dziecięcego

Jakie meble do pokoju dziecięcego

Czy opłaca się zamawiać meble dla dziecka od bezpośredniego producenta i trochę poczekać, czy raczej jakiegoś gotowca na gwarancji? Jak podchodziliście do sprawy? Przydałyby się konkretne przykłady :)

Bhapo

Posty: 4

 
Na wymiarach łóżka nie oszczędzaj, bo stracisz ostatecznie pieniądze. Pamiętaj, że dziecko szybko rośnie, więc blokowanie mebla też nie uważam za jakieś bardzo racjonalne postępowanie.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Bierz pełnowymiarowe 180x90, a nawet 200x90 cm, bo od razu na długie lata rozwiązanie. Materac można natomiast dopasować pod wiek i z czasem stawiać na coraz twardsze modele, które nie obciążają kręgosłupa.

Marioleczka

Posty: 4

 
Taniej ci wyjdzie inwestycja w meble do pokoju dziecięcego w kompletach. Spójność to jednak podstawa każdej aranżacji.

kombo87

Posty: 16

 
Materac piankowy średnio-twardy to dobry wybór, koniecznie z pokrowcem antyalergicznym. Dzieci mają jednak tendencję do pocenia się w nocy, więc nie będziesz miała takich problemów higienicznych.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Łóżka piętrowe z drabinką wyglądają bardzo fajnie. Można też poprosić o dodanie bezpośrednie do łóżeczka biurka, czy skrzyni na zabawki. Łóżko to taki element, na którym lepiej nie oszczędzać.

fasnnnn9898

Posty: 17

 
Pamiętaj, że im więcej mebli u jednego producenta zamawiasz, tym większa szansa na wynegocjowanie lepszych stawek.

Yuri20

Posty: 10

 
Córce zamawiałam taki komplecik do zabawek https://www.pokoj-dla-dziecka.pl/komody/69-komoda-serca-z-trzema-szufladami.html. Serduszka to ciekawy dodatek i idealnie moim zdaniem dla dziewczynki. Wszystkie meble można dobrać w takim stylu. Czytałam o tym producencie sporo, także na Allegro potwierdzałam opinie. Zero ryzyka.

piehoot

Posty: 10

 
Do małego pokoju łóżko piętrowe. Dziecko śpi na górze, a na dolnym poziomie ma biurko, zabawki, inne dodatki edukacyjne. Fajnie to wygląda ogólnie, takie połączenie całej aranżacji w jednym meblu.

amrmas22

Posty: 14

 
Jak ci łóżko przyjdzie już to oceń pod kątem wystających elementów, czy niedoskonałości. Warto przejechać powoli ręką po płaskich elementach, przyłożyć trochę większy nacisk.

yarofe

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture