picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Narożniki

Narożniki

Zastanawiam się nad zakupem naprawdę wygodnego fotela, ale nie wiem, jak ugryźć sprawę. Niewiele modeli mi się faktycznie podoba. Może coś mi podpowiecie, podzielicie się inspiracjami?

Bhapo

Posty: 4

 
Musisz wybrać się najpierw do salonu, a później ewentualnie złożysz sobie zamówienie przez internet. Chociaż też warto przeglądać katalog sklepu internetowego, bo w salonach może wszystkiego nie być. Polecam cierpliwość, jak wybierasz meble.

Hihi_WWW

Posty: 20

 
Oceniasz jakość materiałów, opcje regulacyjne, sposób serwisowania mebla. Do tego, czy masz możliwość dobrania opcjonalnych dodatków.

Marioleczka

Posty: 10

 
Sugeruję włoskie materiały przy wyborze mebli. Bardzo miłe w dotyku. Z Włoch masz sprawdzone marki tkanin i faktycznie jest duży relaks i zero problemów pielęgnacyjnych.

Suit

Posty: 7

 
Bardzo wygodne łóżka masz na https://www.vero.pl/podwojne-lozka i nie jest wcale takie drogie, jak weźmiesz pod uwagę konkurencję. Mam raty 0% to naprawdę niewielkie obciążenie domowego budżetu. Łóżka tapicerowane oczywiście, rama pneumatyczna, chodzi niezawodnie, schowek bardzo pojemny. Do każdego materaca spotykanego na rynku masz dopasowanie, więc zostawiam namiar.

OzZ

Posty: 22

 
Meble staraj się pielęgnować, szczególnie tapicerowane ekologicznymi środkami czystości, delikatnymi ściereczkami to zachowasz idealny wygląd na znacznie dłużej.

Antekkk

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture