picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sklep meblowy

sklep meblowy

Dobry sklep z meblami to...? ale koniecznie taki, żeby nie było problemów z dostępnością, ani dziwnymi problemami technicznymi. Jak możecie to podzielcie się inspiracjami, bo siedzę przy tym temacie już zdecydowanie zbyt długo.

RAK-Buuu

Posty: 1

 
W Warszawie wysoko ich oceniają, więc musi coś być na rzeczy. O tyle dobra sprawa, że meble do wszystkich pomieszczeń, nie trzeba przechodzić ze sklepu do sklepu.

gregBard

Posty: 6

 
Mam dobre doświadczenia z tym sklepem. Zamawiałem sporo mebli od nich i żaden nie przyszedł z uszkodzeniem. Do tego wnoszą i pomagają w organizacji, czyli w rozstawieniu wszystkich elementów.

Kitas

Posty: 10

 
Czasami jest tak, że masz gotowe kolekcje mebli, ale potrzebujesz jeszcze czegoś dodatkowo i nie można zamówić. Szukaj zatem sklepów z własnymi działami projektowymi. Znacznie, a to znacznie lepiej na tym wyjdziesz.

bezi2

Posty: 45

 
No nie wiem, meble to się wybiera już na etapie planowania remontu i powoli kompletuje. Jak zamawiasz więcej w jednym sklepie to można wynegocjować jakiś rabat. Pogadaj, nigdy nie zaszkodzi.

Lupusx

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture