picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

meble kuchenne

meble kuchenne

Jakie macie wskazówki dla człowieka, który chce zainwestować w większą szafę przesuwną? Czy brać od razu gotowca z jakiegoś sklepu internetowego, czy zlecać wykonanie od absolutnych podstaw? Bardzo proszę o normalne odpowiedzi :)

TomekK

Posty: 5

 
Naturalne materiały przy produkcji kuchni bardzo się sprawdzają, bo nawet przy wymianie znajdziesz bez problemu podobny element, renowację można samodzielnie przeprowadz

Black_Riot

Posty: 4

 
Testuj uchwyty również i podpytaj producenta, co ludzie najczęściej wybierają, dość ważna sprawa, bo możesz dostać praktycznie gotowe rozwiązanie, znacznie lepsze od tego wyobrażanego wstępnie. Nie rezygnuj też z opcji bezpłatnego projektowania.

Sagerrak

Posty: 4

 
Bierz pod uwagę zabudowę AGD, bo kuchnia, w której lodówka i kuchenka mocno odbija się od stylu fatalnie wygląda.

syrena88

Posty: 9

 
Teraz się projektuje kuchnie, nieruchomości otwarte, bo to nawet sprzyja ewentualnej sprzedaży. Przesadne łączenie materiałów też nie ma sensu. Metal i drewno wystarczające i bardzo naturalne.

nesh009

Posty: 11

 
My jemy od razu w kuchni, więc wydzielona wysepka na posiłki, taki barek fajnie się sprawdza i można nawet w bloku przy odrobinie zaangażowania producenta zastosować.

zoferek

Posty: 18

 
Możesz najczęściej porobić szybkie wyceny u producenta, przynieść jakieś inspiracje wydrukowane z neta. Przydaje się, bo dział projektowy na tej podstawie zrobi później wizualizację :)

śpioszek67

Posty: 9

 
Proste biurka do open space zamawiałem swojego czasu z
http://www.adolux-meble.pl/katalogi.html. Spodobał mi się minimalizm projektów. Takich biurek w ogóle nie widziałem, nawet w standardowej sprzedaży, więc tym bardziej. W dwóch remontach mi również pomagali i moim zdaniem sprawdzona marka.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
Projekt, produkcja, montaż w jednym miejscu koniecznie, no i meble na wymiar powinny mieć wydłużoną gwarancję.

pilor56

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture