picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

trądzik Gdynia, gdzie znajdę ?

trądzik Gdynia, gdzie znajdę ?

Od lat mamy problemy z trądzikiem różowatym. Jeśli ktoś go leczy trądzik w Gdyni i robi to naprawdę skutecznie? Wiem, że chyba wykorzystuje się do tego jakiś laser?

ciopix

Posty: 1

 
Gdyby nie kosmetolog z Gdyni to do tej pory walczyłabym z trądzikiem na swojej twarzy. Na szczęście to już przeszłość, dlatego polecam wszystkim wizytę u specjalisty.

NaMber

Posty: 31

 
Problemy z trądzikiem mam też od wielu lat. Na szczęście kosmetolog wiedział jak walczyć z trądzikiem w Gdyni i chętnie mi pomógł. Były różne preparaty, ale był również wspomniany laser i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów końcowych, jakie uzyskałam.

Nikuś23

Posty: 3

 
Zabiegi trzeba konsultować. To nie jest tak, że sobie coś wymyślamy i chcemy to zmienić. Trzeba pójść do specjalisty, który sprawdzi, co da się zrobić u nas. Często mamy przeciwwskazania i nikt poważny nie będzie chciał nam przeprowadzić nawet bardzo prostego zabiegu. Warto, zatem na początek zapisać się na konsultacje w klinice.

Woodnik64

Posty: 7

 
Mnie bardzo mocno pomogły zabiegi medycyny estetycznej w Gdyni, albowiem byłam w klinice, jaka jest w stu procentach doświadczona. Znają się na wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu do tego, aby klienci mogli uzyskać jak najlepsze efekty wizualne. Polecam takie rozwiązanie.

johncena67

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture