picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Możecie mi w Toruniu podpowiedzieć kogoś kto specjalizuje się w stomatologii estetycznej i faktycznie będzie warto się do niego wybrać na wizytę? Chce kompleksowo zadbać o uśmiech i szukam jakiegoś dobrego specjalistę, który mi w tym pomoże. Jeśli jesteście w stanie coś zaproponować, podpowiedzieć kogoś takiego komu będzie można zaufać jeśli chodzi o takie usługi to dajcie znać. To jednak też spore koszty za takie usługi więc w ciemno nie chce wybierać.

Sehano

Posty: 1

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o stosowanie implantów to świetny sposób na odbudowę zębów ale też szukaj kogoś kto jest w stanie zrobić to w odpowiedni sposób. Dlatego warto szukać także tych klinik, które specjalizują się w leczeniu implantologicznym i będzie można oczekiwać, że zostanie to faktycznie wykonane na wysokim poziomie, spełni oczekiwania pacjenta, który będzie z tego korzystał.

mnichoos

Posty: 11

 
Warto moim zdaniem szukać takiego dentysty, który zajmuje się upiększaniem uśmiechu i to będzie najlepszy wybór dla wymagających pacjentów, którzy chcą poprawić wygląd swoich zębów. Sporo na tym polu można spotkać ofert, ponieważ w ostatnich latach stomatologia estetyczna mocno się rozwinęła i zainteresowanie takimi usługami również jest spore.

mirekp2005

Posty: 14

 
Ja jestem po metamorfozie uśmiechu i to jakie efekty wypracował Pan Maciej Drosd to rewelacja. Nie spodziewałabym się, że tak korzystnie może się zmienić mój uśmiech. Jego usługi poleciła mi znajoma, natomiast musiałam dojechać z Bełchatowa, ale to byłą dobra decyzja, bo nigdzie w okolicy bym stomatologa z takimi umiejętnościami nie znalazła. Oczywiście są koszty takiej wizyty, ale jak kogoś stać to warto.

Granz@9

Posty: 25

 
Wydaje mi się, że w zakresie stomatologii estetycznej coraz więcej różnych usług się pojawia. Pacjenci także są coraz bardziej zainteresowani takimi propozycjami więc nie powinno być zaskoczenia, że realizuje się na tym polu sporo różnych ofert dla tych, którzy chcą dbać nie tylko o zdrowe zęby, ale chcą również, by to uzębienie w miarę możliwości jak najlepiej się prezentowało.

Black_Riot

Posty: 5

 
Faktycznie to doświadczenie jakie jest przy stomatologii estetycznej będzie miało istotny wpływ na to jak taki dentysta będzie się uzębieniem zajmował. Estetyka to nieco inne spojrzenie niż zwykłe leczenie zachowawcze więc znalezienie odpowiedniego specjalisty wcale nie musi być łatwe. Potem w grę wchodzi również umiejętność wykorzystania jego usług tak, by wypracowane efekty były utrzymane.

Nikuś23

Posty: 3

 
Z mojego doświadczenia jeśli chodzi o implanty to uważam, że to będzie bardzo dobry wybór jak chodzi o uzupełnienie braków, natomiast trzeba się liczyć z tym, że ich wykonanie nie należy do tanich więc trzeba też mieć kogoś kto będzie w stanie to zrobić na odpowiednim poziomie, warto więc takiego dobrego wykonawcę poszukać, kogoś kto w implantologii się specjalizuje.

pawel253

Posty: 4

 
Faktycznie na polu stomatologii estetycznej bardzo dużo w ostatnich latach się dzieje i funkcjonują takie usługi również w specjalistycznych klinikach. Warto mieć to na uwadze i decydować się właśnie na leczenie uzębienia w takich miejscach, gdzie będzie się tym zajmowała właśnie taka osoba, która jest wyspecjalizowana w tematyce stomatologii estetycznej i dobrze sobie z tym poradzi.

dof77

Posty: 2

 
Staraj się może szukać kogoś kto typowo skupił się właśnie na stomatologii estetycznej. Będzie to dawało dużo większe możliwości jeśli chodzi o wybór takich rozwiązań, które sprawią, że będzie można dużo lepiej wyglądać po takim zabiegu. Jeśli ktoś faktycznie zajmuje się typowo stomatologią estetycznę to też nieco inne ma spojrzenie na uzębienie niż osoby, które na co dzień zajmują się leczeniem.

Yuri20

Posty: 7

 
Spokojnie implanty stają się obecnie tak bardzo popularne, że znalezienie wykonawcy, który będzie w stanie je umieścić nie powinno stanowić problemu. Zdecydowana większość lekarzy stomatologów obecnie się takimi usługami zajmuje. Oczywiście trzeba liczyć się zawsze ze sporymi kosztami, ponieważ przygotowanie implantów to najdroższa forma wypełnienia braków w uzębieniu.

Jasio234

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture