picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Naturalne kosmetyki online

Naturalne kosmetyki online

Czy waszym zdaniem opłaca się robić własne kosmetyki, chociażby z udziałem oleju kokosowego, witamin, dodatkowych rzeczy? Co dodawać do takich „domowych” kosmetyków? Mówcie, skąd w ogóle macie najfajniejsze przepisy.

JasioJasio

Posty: 2

 
Ludzie się zrobili po prostu wygodni i kupują kosmetyki, a nie wiedzą, że samodzielnie stworzenie fajnej emulsji, toniku nie jest wcale skomplikowaną procedurą.

Andzia

Posty: 7

 
Porównuj kosmetyki z zabiegami medycyny estetycznej i staraj się po podobnym składzie dobierać. Od dawna podobnie działam i poprawiłam mocno wygląd.

Acclaim

Posty: 13

 
Algi łagodzą podrażnienia. Mam takie kremy pod poważniejsze upały, czy dla regeneracji po zbyt ciężkim makijażu. Pozdrawiam.

HalskiPol

Posty: 9

 
Możesz czarną perłę wypróbować, bo dobrze mnie rozjaśniła. Masz odmłodzenie skóry praktycznie natychmiastowe.

Marioleczka

Posty: 9

 
Na kosmetykach z kwasem hialuronowym można zaoszczędzić, jeżeli sama zrobisz. Można dość tanio ekstrakt dokupić, rozcieńczyć do własnych potrzeb, a resztę przechować po prostu w lodówce

johncena67

Posty: 11

 
Jak zaczynasz z robieniem własnych kosmetyków to musisz zainwestować w minimum takie wyposażenie domowego laboratorium :) https://e-naturalne.pl/pl/c/Opakowania%2C-sprzet-laboratoryjny%2C-akcesoria/21. Tanio, bo za butelkę plastikową płacisz niecałe 3 złote, a za szklane trochę ponad 1 zł. Dużo właśnie takich cen w tym sklepie i można pokombinować z naprawdę rozbudowanymi kosmetykami ze względu na dobrze przygotowane zestawy startowe.

SERtys

Posty: 16

 
Nawet niewiele witamin w kosmetyku zupełnie wystarczy do osiągnięcia efektów pielęgnacyjnych. Potwierdzona sprawdza, bo sama robię kosmetyki z witaminami i wcale nie trzeba przesadzać w składzie.

Marlenka33

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture