picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

archiwizacja dokumentów kadrowych, znacie ?

archiwizacja dokumentów kadrowych, znacie ?

Wiecie może na czym polega metoda kaizen? A może znacie jakieś strony internetowe, gdzie znajdę coś na ten temat?

kuBawodzu

Posty: 1

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc dysponują bardzo dużą ilość faktur.

Dareczek3

Posty: 32

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, iż najłatwiej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich niezmiernie dużo, zatem każdy może wybrać idealny system dla siebie.

codePerformance

Posty: 20

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w fachowy sposób. Uważam, iż wielokrotnie to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Accoun44

Posty: 17

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

wiking789

Posty: 12

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

juron

Posty: 7

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odszukać najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Ajumer56

Posty: 3

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

weteran6

Posty: 14

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, iż są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

HalskiPol

Posty: 17

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na mnóstwo portalach internetowych. Wydaję mi się, iż musisz szukać serwisów tematycznych.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture