picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

programy do odpalania samochodów

programy do odpalania samochodów

Jak zmienić dane IMMO w Mercedes Benz? Czy macie dobre pomysły? Chodzi mi o poważną możliwość naprawy uszkodzonych danych, ale jednocześnie bez narażania się na problemy techniczne.

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Dzięki za wskazówkę. Właśnie czegoś takiego szukałem. Warto też chronić programator przed zwarciem i dobrze ocenić budowę, nawet jakieś testy obejrzeć przed zakupem, albo upewnić się odnośnie warunków gwarancyjnych.

khazdul

Posty: 4

 
Teraz programator to podstawa prawidłowego serwisu, więc tego nie przeskoczysz i to nie tylko w branży motoryzacyjnej. Trzeba inwestować i testować często na własną rękę, szczególnie przy prowadzeniu warsztatu.

Yuri20

Posty: 2

 
Mam od nich kilka rozwiązań i przyznam, że to jedna z takich marek, które się wyróżniają merytorycznym wsparciem klienta. Jak się zajmujesz poważnie elektroniką samochodową to polecam. W niektórych zestawach masz wręcz opcję wymiany wiedzy na komunikatorach, pełne wsparcie techniczne.

Marioleczka

Posty: 6

 
Używam przy serwisie Audi tego programatora https://keymaster.pl/shop/bcm2-locked-nec-immo-data-extractor-full-set/. Funkcje bogate, wszystko przetestowane. Działa dokładnie tak, jak w rekomendacjach, ale co jest moim zdaniem bardzo ciekawe to gruba wsparcia technicznego na WhatsAppie. Siedzą tam naprawdę niezłe mózgi, więc można zwiększyć wiedzę przy okazji.

Alimer56

Posty: 21

 
Ostatnio mają wysokie oceny, więc faktycznie coś jest na rzeczy. Zajrzę w wolnej chwili i potwierdzę, czy o to mi chodziło. Generalnie to dziękuję za zainteresowanie tematem.

vokalek

Posty: 28

 
Akurat ten programator, o którym wspomniałeś można rozszerzyć pod interfejs OBD, więc przydatna opcja.

Mnert67

Posty: 7

 
W pracy z takim urządzeniem na pewno przyda się szybki interfejs, więc warto przeprowadzić chociaż wstępne testy.

pawel253

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture