picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

instruktor samoobrony, szukam !

instruktor samoobrony, szukam !

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności.

irecki67

Posty: 2

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wówczas taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niesłychanie zadowolone.

Karwan

Posty: 2

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Yuri20

Posty: 6

 
Jest mnóstwo kursów samoobrony, natomiast osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niezwykle sporo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego należałoby z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Jasio234

Posty: 4

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Kitas

Posty: 5

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, natomiast niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, natomiast jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Obecnie nie można się czuć bezpiecznie, zatem pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

namok

Posty: 2

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym sporo kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

tigra32

Posty: 8

 
Jeśli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest bezproblemowo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

labuh

Posty: 2

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, niemniej jednak stosownie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

okrzemek

Posty: 5

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture