picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sesja niemowlęca w Szczecinie, znacie kogoś?

sesja niemowlęca w Szczecinie, znacie kogoś?

Witam, czy wiecie może, ile kosztuje sesja niemowlęca w Szczecinie? Zależy mi na fotografie, który ma podejście do dzieci oraz umie się z nimi obchodzić.

Zlomex

Posty: 1

 
Sesja rodzinna w Szczecinie może Ci wyjść naprawdę pięknie, tylko musisz znaleźć odpowiedniego fotografa, który zna się na rzeczy.

Nimnerty98

Posty: 3

 
Sesja rodzinna w Szczecinie może Ci wyjść naprawdę pięknie, tylko musisz odszukać należytego fotografa, który zna się na rzeczy.

xtigerx

Posty: 8

 
Musisz wykonać ją u profesjonalisty. My sesje ciążowe w Szczecinie wykonywaliśmy u tej Pani https://www.agnieszkaszlachta.pl/rodzinne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pierwszą sesję miałam wykonywaną w 8 miesiącu ciąży, a drugą robiliśmy sesję noworodkową. Wszystkie zdjęcia były cudowne.

matek562

Posty: 6

 
Na sesję kobiecą możesz się ubrać jak pragniesz i też w zależności, gdzie będzie ona wykonywana. Sesję kobiecą w Szczecinie wykonałbym nad morzem na plaży, ale to jest Twój wybór.

Klara323

Posty: 3

 
Sesja rodzinna w Szczecinie wykonuje niesłychanie wiele fotografów. Musisz sobie poczytać opinie na ich temat i wybrać najlepszego. Ja zawsze wchodzę na strony internetowe i sprawdzam portfolio.

Jasio234

Posty: 5

 
Sesje noworodkowe w Szczecinie muszą być zrealizowane przez profesjonalistów, którzy wiedzą, jak mają postępować z tak małym dzieckiem. Ja powierzyłam bym własne dziecko tylko zaufanej osobie.

090913123

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture