picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sesja kobieca szczecin, proszę o pomoc

sesja kobieca szczecin, proszę o pomoc

Znacie może jakiegoś dobrego fotografa, który wykonuje sesje kobiece w Szczecinie i nie bierze za to zbyt dużo pieniędzy? Potrzebna osoba obeznana w tym temacie.

Boberek

Posty: 1

 
Nie kierujemy się tylko ceną przy wyborze fotografa od sesji dla całej rodziny. Lepiej jest zapłacić więcej, ale przynajmniej uzyskamy takie zdjęcia, z jakich każdy z nas będzie zadowolony, a na tym na pewno nam zależy.

Acclaim

Posty: 11

 
Poszukujemy i analizujemy, co kto robi. Wtedy wiadomo, jakie fotografie nam się podobają i na nie będziemy stawiać. Nie kierujemy się tylko ceną, a jakością całej oferty.

labuh

Posty: 6

 
Lubię zdjęcia i to wszystkie, wobec tego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie niestety nie ma na to zbyt mnóstwo czasu.

Marioleczka

Posty: 3

 
Szukamy i analizujemy, co kto robi. Wtedy wiadomo, które zdjęcia nam się podobają i na nie będziemy stawiać. Nie kierujemy się tylko ceną, a jakością całej oferty.

wrrraak22

Posty: 13

 
Wybór poprawnego fotografa jest niezmiernie znaczący i nie można o tym zapominać. To powinna być osoba, jaka ma niezmiernie spore doświadczenie. W ten sposób wie jak ustawić maluchy i całą rodzinę. Powstaną wówczas niezmiernie oryginalne i niepowtarzalne zdjęcia.

ciopix

Posty: 16

 
Zobaczcie sobie, które sesje ciążowe w Szczecinie wykonuje fotograf ze strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Mnie się to niezmiernie podoba i chyba się na tą ofertę zdecyduje.

Marioleczka

Posty: 3

 
U nas była robiona sesja roczkowa w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Maluch dał radę i wszystko przebiegło tak jak trzeba. Pani miała odpowiednie podejście do dzieci, a to jest naprawdę bardzo ważne w tym zawodzie. Tylko wtedy wykona się takie ujęcia, z jakich każdy będzie zadowolony. Polecam postawić na profesjonalizm.

Lalka

Posty: 3

 
Mnie się zawsze podobały sesje ciążowe w Szczecinie, ale niestety ciąże przeszłam bardzo ciężko i nie było nawet, kiedy takich super zdjęć wykonać. Może za drugim razem będzie już o wiele lepiej i wtedy na pewno od razu wybiorę się do profesjonalnego fotografa.

nataluś009

Posty: 3

 
Dzisiaj są o wiele większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie zdjęcia. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania zdjęć maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w profesjonalny sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

pawel253

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture