picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

oświetlenie led grow, polecicie sklep ?

oświetlenie led grow, polecicie sklep ?

Stosujecie growbox u siebie? Chcę zamówić namiot, w którym wszystko będzie już przygotowane do tego, aby można było posadzić rośliny. Nie wiem jeszcze, jaki ma być duży.

Quwejt

Posty: 1

 
Uprawa roślin indoor jest prosta o ile ma się growbox i warto o to zadbać. Można kompletować sobie samodzielnie poszczególne elementy. Takie szafy czy namioty mają modułową budowę, co znaczy, że będzie można wszystko sobie wymienić. Jeśli coś nam nie pasuje to w kilka chwil można to zamienić na różne rozwiązanie techniczne.

wisła1905

Posty: 13

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina potrzebuje oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

345_14

Posty: 6

 
Według mnie growbox to idealne rozwiązanie. Ofertę można znaleźć na https://flo-grow.eu i warto sobie to zbadać. Firma jest bardzo dobrze przygotowana i ma szafy w bardzo rozsądnych cenach. To jest oferta dla bardzo wymagających klientów.

Lalka

Posty: 5

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która oferuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

EKO-Chatka

Posty: 9

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bo są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego naprawdę bardzo duża zaleta.

johncena67

Posty: 18

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, że można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, że są trochę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był naprawdę bardzo z tego zadowolony.

TomekK

Posty: 5

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, dlatego indoor to najlepsze rozwiązanie i wiele osób na tym dużo zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać odpowiednie oświetlenie.

czertwin

Posty: 2

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, iż można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, iż są trochę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był faktycznie niezmiernie z tego zadowolony.

frezzzer

Posty: 37

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture